Bosch Ekstra Güçlü Misina Kesme Çubuğu - F016800431 - GLR Shop
google@gmail.com
Choose an address
GLR Shop
Giriş Yap/Kaydol
Menu
  • Elektrik & ELektronik
  • Yapı, Market ve Hırdavat
  • Yapay Yaprak Ve Çiçek
  • Ev ve Yaşam Ürünleri
  • Ofis Malzemeleri
-20%
Görseli Büyüt
Veta Misina Pro 2,4mm 15mt Sarı 6 Köşe - 131742
Ürünlere Dön
Palmera SLP600S Benzinli Çit Kesme Makinası
Bosch Ekstra Güçlü Misina Kesme Çubuğu – F016800431
Compare
Favorilerime Ekle
Açıklama
Ürün Özellikleri:
Afs 23/38 Ile Uyumlu
Plastikten Yapılmış
Yedek Makara (Replacement Spool
Uzun ömürlü kullanıma uygundur
Ekstra güçlü misina 37 cm
Shipping & Delivery
wd-ship-1
wd-ship-2
MAECENAS IACULIS
ADIPISCING CONVALLIS BULUM
  • Vestibulum penatibus nunc dui adipiscing convallis bulum parturient suspendisse.
  • Abitur parturient praesent lectus quam a natoque adipiscing a vestibulum hendre.
  • Diam parturient dictumst parturient scelerisque nibh lectus.
Share:
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.
E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir
İlgili ürünler
-4%
Compare
Hızlı Görüntüle
Favorilerime Ekle
Sepete Ekle
Bosch Professional GSB 120-LI 2x2Ah Akülü Darbeli Delme/Vidalama + 23 Parça Set – 06019G8102
Akülü El Aletleri, Akülü Darbeli Vidalama, Elektrikli El Aletleri, Yapı, Market ve Hırdavat
-3%
Hızlı Görüntüle
Sepete Ekle
Bosch Universal Impact 18 (Baretool) Darbeli Matkap + Easysaw 18V Dekupaj + 18 Volt Starter Kit (2,5 Ah+Şarj Cihazı)
-7%
Bosch Professional GSB 185-LI 2Ah 18V Çift Akülü Kömürsüz Darbeli Delme Vidalama – 06019K3100
-15%
Einhell TE-CD 18-2 Li-i 18 V Akülü Darbeli Matkap – 4513834
-10%
Einhell TP-CD 18/60 Li-i BL+39 2*2Ah Akülü Darbeli Vidalama – 4514206
-11%
Makita Hp1641 Darbeli Matkap 680W
Matkaplar, Darbeli Matkaplar, Yapı, Market ve Hırdavat, Elektrikli El Aletleri
-40%
Bosch Easyimpact 600w Darbeli Matkap
Elektrikli El Aletleri, Matkaplar, Darbeli Matkaplar, Yapı, Market ve Hırdavat
-50%
Phd450c Darbeli Matkap 450 W Phd450c Darbeli Matkap 450 W, Vidalama Ve Darbeli